Banki.pl
Patronem serwisu jest portal

Utrata karty kredytowej podczas urlopu

Utrata karty kredytowej podczas urlopu

Nastał czas wakacji, czyli okres urlopów i wyjazdów. Co zrobić, jeśli podczas wczasów w turystycznej miejscowości zgubiliśmy kartę kredytową?

Za pośrednictwem operatora infolinii jesteśmy w stanie owszem zastrzec konkretną zgubę lecz jak uzyskać w najszybszym terminie duplikat? W momencie, gdy nie znajdujemy się w pobliżu naszego adresu korespondencyjnego bądź zameldowania bardzo ciężko będzie uzyskać w krótkim okresie kartę na miejsce naszego aktualnego pobytu. Najszybszym rozwiązaniem jest oczywiście zamówienie karty na konkretny oddział bankowy znajdujący się w podanej miejscowości.

Jednak czy w miejscowościach turystycznych łatwo jest o dowolny oddział bankowy, jaki jest aktualnie naszym operatorem? Dla przykładu przytoczymy kilka podstawowych oddziałów znajdujących się w miejscowości Puck. AIG Bank Puck, przy placu Wolności 16, Bank Millennium z oddziałem przy Nowym Świecie 2a, Bank Spółdzielczy, przy ulicy 1 Maja 13, BZ WBK Przy ul. Morskiego Dywizjonu Lotniczego 11a oraz wiele innych. Pełny wypis poszczególnych instytucji, które posiadają swoje placówki w konkretnych miastach jest dostępny oczywiście u nas w serwisie.

Jednak jak wygląda odzyskanie utraconej karty kredytowej?

Aby tego dokonać musimy zadzwonić do konkretnego operatora infolinii celem zastrzeżenia naszej zguby. Dodatkowo należy zadeklarować chęć uzyska duplikatu bądź drugiej karty kredytowej. Następnie jako adres dostawy oraz prognozowany termin otrzymania należy wskazać konkretny oddział. W tym miejscu należy dokładnie wypytać się jak szybko jesteśmy w stanie uzyskać kartę kredytową, która będzie dostępna do odbioru w danej placówce, gdyż zwyczajnie z okresu wakacyjnego możemy powrócić. Po spełnieniu wszystkich formalnych weryfikacji karta będzie w przeciągu kilku dni gotowa do odbioru poza granicami naszego miejsca zamieszkania.

   Kontakt       Polityka prywatności       Regulamin   

© 2012 Banki.pomorze.pl. All rights reserved